Web Sitesi Neden Kullanılır?

Selam sevgili müşterimiz 😊, bugün size web sitesi neden kullanılmalı ve niçin bir web sitesine sahip olmamız gerektiğini tüm detayları ile dilimizin döndüğünce anlatmaya aktarmaya.

Bir web siteniz olmasının en büyük nedenlerinden biri ekonomik olarak kendinizi , işinizi tanıtıyor olmanızdır.  Sağladığınız hizmetler , sattığınız ürün , ürettiğiniz bir ürün ve ya sahip olduğunuz sanal ürünleri kolayca sergileyebileceğiniz bir ortamdır. Global ve değişen dünya düzeni yani yeni dünya düzeninde bu iş bir ihtiyaca döndü.

Son dönemlerde korona ve diğer salgınlar ile birlikte internetten alışveriş ve internet üzerinden görüşmeler oldukça sıklaştı bu yüzden bir iş yeriniz bir ürününüz var ise size bir

WordPress Site Tasarımı Neden Yaptırmalıyım ?

Web Sitesi Neden Kullanılır?

Web sitelerinin en önemli özelliği sitenin manuel olarak güncellemeye açık olmasıdır özellikle wordpress tasarımların altına imza atmamın en büyük nedeni güçlü ve hızlı çözümlere ulaşabileceğimiz bir altyapı olmasıdır.

İyi bir  pazarlama stratejisi , seo uzmanı ile çalışmanız halinde bir web sitesinin size katacağı değer, kazandıracağı maddi imkanlar en üst seviyeye çıkacaktır. İşin temeli web sitesi , hız ve iç seo’dan başlamaktadır sebep sonuç ilişkisinde ise mutlaka bir seo uzmanı ya da Google Ads ile sitenizi destekleyerek satışlarınızı arttırmanız kendi hizmetinizi tanıtmanızdır.

Global dünya artık internette, sizin neden bir web siteniz olmasın?  Kişisel bir web sitesi sahibi olmanız demek sizin sanal bir kartvizit sahibi olmanız demektir. İnsanlar artık sosyal medyalar dahil olmak üzere alış verişlerini bir çok özel aracı web sitesi ile yapmaktadır.

Türk insanının üşengeç yapısını da hesaba katarsanız bir e-ticaret sitesinin sizelere getireceği artılar saymakla bitmez mesela 😊

Konunun dışına sapmadan bir telefon kadar yakın olduğumu hatırlatıp sizlere en uygun tasarımı yapacağıma emin olabilirsiniz. Hızlı ve güvenli bir biçimde sitenizi teslim edip sizlere yeni dünyada yer açalım ?

Web sitesi nedir ?

Web sitesi, internet üzerindeki sayfalar; görsel metin ve animasyon şeklinde kullanıcılara bilgi aktaran ya da hizmet sunan sayfaların tümün kapsamış olan dokümantasyon topluluğudur.

Davetliler bir web sitesine, HTTP veya HTTPS yöntemleri bileşenlerden oluşan değişik bir adresi kullanarak erişirler:

Standart olan kalıpların dışına çıkmak mı istiyorsunız wordpress site tasarımı yaptırmak istiyorsunuz ama zor beğenen birimisiniz binlerce tema seçeneği ve renkli tasarımlarımla sizelere bu konuda  hizmet verebiliriz. WordPress site tasarımı dışında php site tasarımı ve asp site tasarımı da yapmaktayım.  Müşterilerin çoğunluğu ekstra maliyeterle uğraşmamak için wordpress site tasarımı yaptırmaktadır. Kolay ve günceldir,  güncellemeleri yapıldığı ve güvenlik önlemlerini düzgün aldığınız sürece bu sitelerin hacklenme olasılığı da çok düşük olacaktır.

WordPress site tasarımı yapıyoruz çünkü Google amcamız bu cms yazılımı çok seviyor ve kolay index almasını sağlıyor.

Site tasarımı yaparken sizlerin bütçesi ve A’dan Z’ye isteklerinize göre fiyatlandırma yapıyoruz, zor olanı kolaylamak için elimizden geleni sizlere sunabiliriz. Woocommerce yazılımı ile e-ticaret sitelerinizi yapabiliriz, E-ticaret yazılımlarınızın güncellemelerini yapabiliriz. Siz isteyin wordpress ile ilgili tüm aşamalarınızda sizlere destek olalım.

WordPress site tasarımı yaparken sizlere en özgün biçimde temalar yapıyorum, resimleri kopy paste yapmıyoruz özelleştiriyoruz takım arkadaşlarımız photoshop ile siz müşterilerimize çok farklı resimler ile görsel olarak göze hoş gelen şeyler yapabiliyor.

WordPress Site Tasarımı
WordPress Site Tasarımı