Hakkımda

Hakkımda

16 yılı aşkın süredir wordpress sorunlarının çözümleri , wordpress tema editleri , tasarımları eklenti ve eklenti çözümleri , Wordress sitelerin güvenlik açıklarının kapatılması , virüs temizliği ve sonrasında hizmet , site açılış sürelerini hızlandırma ve site iç seosu konusunda binlerce çalışmam oldu. Türkiyenin bir çok ünlü firması , ünlü ismi ile çalışma fırsatı buldum bunlardan bazıları ile yolculuğumuza devam ederken bazıları ile yolculuğumuz sonlanmış bulunmakta.. Doktor, mimar, mühendis,sporcu , adamı çiftçi, e-ticaret siteleri ve bir çok alanda web sitesi tasarımı yaptım. 16 yılı aşkın bir süredir wordpress ile iç içe geçen zaman büyük bir tecrübe sahibi olmamı sağladı ve bu tecrübelerimi müşterilerimin isteklerine hızlı çözüm bularak sunuyorum.. Türkiye ve avrupanın bir çok ülkesinde barındırdığım sunucular ile hizmet sağlıyorum.  Hızlı bir site en önemli seo etkenlerinden biridir.

Ne yaptım ?

Misyonum, Değerlerim ve Sloganım

Müşterilerimizi memnuniyetini arttırmak ve yeni müşteriler kazanmaktır. Müşterilerimize karşı  prensiplerimizden ödün vermeden en iyi hizmeti sunmak onlara hızlı ve güvvenli web siteleri teslim etmek..

“İnsanlar öğrenme dürtüsüyle doğarlar. Öğrenmeye karşı merak ve bundan duyulan zevk insanın doğasında vardır. Bunlar bebeklikten başlayarak zamanla yok edilir. (W.E.Demıng)”

WordPress uzmanı

 

Wordpress uzmanlığı..

20 yıllık Tecrübe..

0 Saygın Müşteri

0 Web Sitesi ve Proje

0 üzerinde farklı işlem..

Destek

Nasıl yardımcı olabilirim ?

    Yardım Hattı

    +905380672855

    İletişim